Buty robocze – jakie wybrać?

buty-ochronne

Podczas ciężkiej pracy niezbędne jest właściwe obuwie, ponieważ to ona zapewnia nam ochronę naszych stóp, które dźwigają ciężar całego naszego ciała. Nasze stopy podczas pracy podawane są ogromnym obciążeniom, na które składa się nie tylko masa naszego ciała, ale także dźwiganego przedmiotu. Konieczne jest zatem zapewnienie stopom należytej ochrony, nie tylko od urazów, ale także od zmęczenia. Trzewiki ochronne znane również jako buty robocze są  absolutną podstawą przy pracy takiej jak budowa, transport czy magazynowanie. Idealne do tego typu pracy są buty robocze SAULT S3. Są one stworzone pod profil pracy fizycznej nierzadko w ciężkich warunkach.

Buty wykonane zostały z kruponu najwyższej jakości oraz dwuwarstwowego poliuretanu. Tak wytrzymałe materiały same w sobie są bardzo wytrzymałe, natomiast razem tworzą obuwie niezastąpione przy pracy fizycznej. Dodatkowo tak gruba podeszwa trwałego, ale elastycznego i przyjemnego w użytkowaniu materiału z głębokimi bieżnikami sprawia, że redukują one znaczną część zmęczenia, dodatkowo pociągnięta aż na nosek zwiększa bezpieczeństwo palców u stóp. Podeszwa takiego typu zwiększa przyczepność na nieutwardzonych powierzchniach, a dwuwarstwowy poliuretan o różnej gęstości jest świetną izolacją, sprawiając że całe obuwie staje się antyelektrostatyczne.

Tak doskonalę połączenie wygody i ochrony sprawiają, że te trzewiki ochronne są idealne do różnego typu pracy, gdzie potrzebna jest siła mięśni. Buty pasować będą na każdego mężczyznę gdyż ten model występuje aż w 10 rozmiarach. Aby zwiększyć bezpieczeństwo przy butach znajdują się pasy odblaskowe, które zwiększą Twoją widoczność po zmroku. Produkt ten jest idealny dla każdej osoby, zapewnia bardzo wysoki komfort chodzenia oraz jest bardzo wytrzymały. Cena za taki produkt wydaję się być niewygórowaną stawką.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*