Gogle z poliwęglanu

gogle-z-poliweglanu

Oczy są najwrażliwszym organem w całym naszym ciele, stworzonych z delikatnych tkanek. Są one niezwykle ważne, ponieważ pozwalają nam odpierać to co dzieje się w Okół nas poprzez obraz. Są niezbędne i niezastąpione podczas większości prac. Dlatego tak ważna jest ochrona oczy podczas pracy, zwłaszcza tej, która może narazić nasze gałki oczne na uszkodzenia mechaniczne. Praca w bardzo trudnych warunkach, jak na przykład w tartaku wymaga posiadania ochrony na oczy w postaci gogli. Przy wyborze tego sprzętu warto kierować się jego parametrami. Idealne do takiej pracy są Galeras Gogle. Są one wykonane z trwałego poliwęglanu, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Oprawka została wykonana z miękkiego połączenia PCV oraz nylony.

Sprawia to że idealnie dostosowują się do kształtu twarzy oraz do niej dopasowują. Szybka jest panoramiczna, dzięki temu podczas noszenia gogli mamy zwiększone pole widzenia, co jest ułatwieniem w każdym rodzaju pracy. Pokryta jest warstwą anty odblaskową, dlatego nawet mocne oświetlenie w magazynach bądź halach produkcyjnych nie będzie stanowiło dla nas problemu. Wiele osób, które wykonują pracę gdzie potrzebne są gogle ochronne nosi okulary korekcyjne. Projektanci doskonale zdają sobie z tego sprawę dlatego Galeras Gogle są przystosowane do noszenia pod nimi okularów korekcyjnych oraz półmasek oddechowych krótkiego użytkowania, w wypadku mocno zanieczyszczonego powietrza w zakładzie pracy. Opaska przymocowana do okularów jest rozciągliwa, dodatkowo nie uciska mocno głowy, jest regulowana. Trwały poliwęglan, z którego zrobione są gogle jest bardzo twardy, prawie niemożliwy do zarysowania.

Dodatkowo gogle zostały stworzone tak, aby przepuszczały jak najwięcej powietrza. Pomimo tego, okulary te nie są w stanie zaparować. Jest to niezwykłe ułatwienie, gdy pracujemy na zewnątrz, a temperatura znacznie się ochłodzi. Chociaż materiały użyte do produkcji gogli mają wiele zalet, nie są wcale ciężcie. Okulary ważą 104 gramy, więc są prawie nieodczuwalne podczas noszenia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*