Przemysłowa apteczka BHP

apteczka

Nasze zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto mieć pod ręką różne środki, które zapewnią nam bezpieczeństwo w  czasie ewentualnego wypadku. Także w zakładzie pracy powinny się znajdować odpowiednie materiały. Dlatego w każdym miejscu pracy powinna się znajdować apteczka, zawierająca niezbędne rzeczy do przeprowadzenia pierwszej pomocy. W Apteczce Zakładowej 40 PK MOT każdy pracodawca będzie w stanie zapewnić wszystkie niezbędne środki. Apteczka jest duża i pojemna o wymiarach 13x38x24 . Wykonana została z blachy stalowej pomalowana na biały kolor, aby była dobrze widoczna namalowany został na niej zielony znaczek krzyżyka. Jest ona przeznaczona do powieszenia na ścianie.

W środku znajdują się plastry, plaster na szpulce, plastry z opatrunkiem o wielkości 6x10cm w liczbie 8 sztuk. Oprócz tego znajduje się tam zestaw bandaży, rękawiczki winylowe, różnych wielkości chusty opatrunkowe chusta z flizeliny, oraz chusta trójkątna. Na wyposażeniu znajdują się także różnych rozmiarów bandaże z kompresorem, kompresor na oko, kompresor gazowy, opaska siatkowa, a także nożyczki. Aby zapewnić podstawową pierwszą pomoc w razie różnego typu wypadku do tej apteczki dołożono koc termiczny, który pomaga utrzymać prawidłową ciepłotę ciała. Jednak podczas upadku można stracić przytomność, a nawet może dojść do zatrzymania krążenia.

Aby pierwsza pomoc wykonana była poprawnie i higienicznie w tym zestawie znajduję się instrukcja udzielania pierwszej pomocy oraz ustnik do sztucznego oddychania mający sprawić że resuscytacja krążeniowo oddechowa będzie higieniczna. Taki zestaw z pewnością zapewni bezpieczną pomoc w razie nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy. Dzięki niemu żadne uszkodzenie ciała nie będzie problemem, a poszkodowana osoba będzie mogła spokojnie przeczekać do momentu przyjazdu karetki bądź dojazdu do szpitala.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*