Czy potrzebujesz obuwia BHP?

obuwie-ochronne

Obuwie ochronne jest wymagane przy różnego rodzaju pracach magazynowych, budowlanych i innych. Ich solidne wykonanie ma chronić stopę przez zmiażdżeniem, nacięciem czy też poparzeniem.

Spełniają one więc istotną rolę w pracy wielu osób, tak więc muszą być wykonane z solidnego materiału wysokiej jakości.

Obuwie spełniające te wymagania można znaleźć w sklepie internetowym GABI,  oferuje on szeroki wybór butów o różnych fasonach, kolorach i zastosowaniach. Obuwie gumowe, obuwie specjalnie ocieplane o różnych poziomach ocieplenia, obuwie taktyczne, różnego rodzaju obuwie przeznaczone dla pracowników służb mundurowych. Sklep oferuje także wygodne półbuty robocze spełniające wszystkie atesty oraz normy, które znajdą zastosowanie w takich pracach jak handel wielkopowierzchniowy, magazyny, hale produkcyjne.

Buty również mogą w sobie zawierać najnowszą technologię, dzięki współpracy z dowództwem sił specjalnych armii amerykańskiej stworzono model TORA BORA, zapewniający doskonałą ochronę dla alpinistów. Osoby mające mniejsze wymagania mogą zaopatrzyć się w dużo tańsze buty, takie jak TORQUE S3, są to buty robocze przystosowane zarówno do pracy w przemyśle ciężkim jak i lekkim.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*